Członkowie Stowarzyszenia

L.p.      Nazwisko i imię

 

1.

Pastucha Andrzej

2.

Tobiczyk Bronisław

3.

Goszyk Piotr

4.

Szymura Krzysztof

5.

Gabzdyl Stanisław

6.

Król Tomasz

7.

Król Marek

8.

Gabzdyl Irena

9.

Hansel Piotr

10.

Fryda Maria

11.

Duda Mirosław

12.

Białowąs Irena

13.

Staniek Mirosław

14.

Glos Tadeusz

15.

Kondziołka Grzegorz

16.

Kryjak Paweł

17.

Chmiel Andrzej

18.

Kajzer Danuta

19.

Ronchetti Rajmund

20.

Michał Kryjak FishMax

21.

Andrzej Kondziołka   

Wójt Gminy Zebrzydowice

22.

Janusz Żydek

Wójt Gminy Chybie

23.

Mirosław Sitko

Burmistrz Miasta Skoczów

24.

Anna Grygierek                                      

Burmistrz Miasta Strumień

25.

Gabriela Placha     

Wójt Gminy Goczałkowice-Zdrój

26.

Tomasz Branny                  

Wójt Gminy Dębowiec

27.

Franciszek Dziendziel 

Wójt Gminy Pawłowice

28.

Grzegorz Sikorski

Wójt Gminy Hażlach

29.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Cieszyńska Kraina”

30.

Gospodarstwo Rybackie w Pogórzu Sp. z o.o.

31.

Stadnina Koni Ochaby 

32.

Mieczysław Puzoń 

Stowarzyszenie Ekologiczne Eko-Życie

33.

Polska Akademia Nauk w Gołyszu Zakład Ichtiobiologii i Gospodarki Rybackiej w Gołyszu

34.

 Bierowski Franciszek

35.

Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. z siedzibą w Katowicach

36.

Waliczek Marian

37.

Tobiczyk Tomasz

38.

Barbara Wacławik

39.

Monika Gawlas

40.

Adam Gawlas

41.

Anna Gabzdyl

42.

Józef Gabzdyl

43.

Anna Tomica

44.

Jan Tomica

45.

Emil Holesz

46.

PPHU ANTA Anna i Tadeusz Kudła

47.

Małgorzata Tobiczyk

48.

Tadeusz Goszyk

49.

Kinga Pietraszek-Madzia

50.

Ryszard Waliczek

51.

Joanna Goszyk

52.

Beata Niemiec

53.

Stanisław Czakon

54.

Firma Handlowo-Usługowa Aleksandra Kozieł - Sklep rybny

55.

Grzegorz Penkala

56.

Halina Błaut

57.

Romuald Brandys

58.

Okręg PZW w Katowicach, Koło nr 112 przy KWK "Pniówek"

59.

Stowarzyszenie Beskidzki Klub Kulinarny

60.

Zuzanna Goszyk

61.

OSP Pawłowice

62.

Czarnecki Stanisław

63.

Białowąs Henryk

64.

Hejnoł Stefan

65.

Kajzar Janusz

66.

Kuczera Alojzy

67.

Niemiec Jerzy

68.

Oleszko Wojciech

69.

Pagieła Piotr

70.

Pastucha Adam

71.

Stawarczyk Dariusz

72.

Waleczek Czesław

73.

Skoczowski Uniwersytet III Wieku

74.

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Wsi Rudnik

75.

Winnica Mnich

76.

Pilarczyk Andrzej

77.

Szymon Szenk

 

 

 

Gospodarstwo agroturystyczne WODNA DOLINA Anna i Stanisław Gabzdyl ul. Cicha 28 43-523 PRUCHNA tel. kom. 606 490 731 694 884 868 e-mail: wodna_dolina@wp.pl www.wodna.dolina.ox.pl