Członkowie Stowarzyszenia

L.p.      Nazwisko i imię

 

1.

Pastucha Andrzej

2.

Tobiczyk Bronisław

3.

Goszyk Piotr

4.

Szymura Krzysztof

5.

Gabzdyl Stanisław

6.

Król Tomasz

7.

Król Marek

8.

Gabzdyl Irena

9.

Hansel Piotr

10.

Fryda Maria

11.

Duda Mirosław

12.

Białowąs Irena

13.

Staniek Mirosław

14.

Kondziołka Grzegorz

15.

Kryjak Paweł

16.

Chmiel Andrzej

17.

Kajzer Danuta

18.

Ronchetti Rajmund

19.

Michał Kryjak FishMax

20.

Andrzej Kondziołka   

Wójt Gminy Zebrzydowice

21.

Janusz Żydek

Wójt Gminy Chybie

22.

Mirosław Sitko

Burmistrz Miasta Skoczów

23.

Anna Grygierek                                      

Burmistrz Miasta Strumień

24.

Gabriela Placha     

Wójt Gminy Goczałkowice-Zdrój

25.

Tomasz Branny                  

Wójt Gminy Dębowiec

26.

Franciszek Dziendziel 

Wójt Gminy Pawłowice

27.

Grzegorz Sikorski

Wójt Gminy Hażlach

28.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Cieszyńska Kraina”

29.

Gospodarstwo Rybackie w Pogórzu Sp. z o.o.

30.

Stadnina Koni Ochaby 

31.

Mieczysław Puzoń 

Stowarzyszenie Ekologiczne Eko-Życie

32.

Polska Akademia Nauk w Gołyszu Zakład Ichtiobiologii i Gospodarki Rybackiej w Gołyszu

33.

 Bierowski Franciszek

34.

Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. z siedzibą w Katowicach

35.

Waliczek Marian

36.

Tobiczyk Tomasz

37.

Barbara Wacławik

38.

Monika Gawlas

39.

Adam Gawlas

40.

Anna Gabzdyl

41.

Józef Gabzdyl

42.

Anna Tomica

43.

Jan Tomica

44.

Emil Holesz

45.

PPHU ANTA Anna i Tadeusz Kudła

46.

Małgorzata Tobiczyk

47.

Tadeusz Goszyk

48.

Kinga Pietraszek-Madzia

49.

Ryszard Waliczek

50.

Joanna Goszyk

51.

Beata Niemiec

52.

Stanisław Czakon

53.

Firma Handlowo-Usługowa Aleksandra Kozieł - Sklep rybny

54.

Grzegorz Penkala

55.

Halina Błaut

56.

Romuald Brandys

57.

Okręg PZW w Katowicach, Koło nr 112 przy KWK "Pniówek"

58.

Stowarzyszenie Beskidzki Klub Kulinarny

59.

Zuzanna Goszyk

60.

OSP Pawłowice

61.

Czarnecki Stanisław

62.

Białowąs Henryk

63.

Hejnoł Stefan

64.

Kajzar Janusz

65.

Kuczera Alojzy

66.

Niemiec Jerzy

67.

Oleszko Wojciech

68.

Pagieła Piotr

69.

Pastucha Adam

70.

Stawarczyk Dariusz

71.

Waleczek Czesław

72.

Skoczowski Uniwersytet III Wieku

73.

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Wsi Rudnik

74.

Winnica Mnich

75.

Pilarczyk Andrzej

76.

Szymon Szenk

77.

Michalik Marcin

 

 

Gospodarstwo agroturystyczne WODNA DOLINA Anna i Stanisław Gabzdyl ul. Cicha 28 43-523 PRUCHNA tel. kom. 606 490 731 694 884 868 e-mail: wodna_dolina@wp.pl www.wodna.dolina.ox.pl