Archiwum aktualności » Archiwum 2022 » Zapraszamy na Konferencję Szkoleniową pt. “Transfer wiedzy oraz innowacji do praktyki rybackiej“

 

Polska Akademia Nauk Zakład Ichtiobiologii i Gospodarki Rybackiej w Gołyszu w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Rybackim „Żabi Kraj” realizują operację pt. “Transfer wiedzy oraz innowacji do praktyki rybackiej jako instrument kształtowania nowych umiejętności i uczenia się przez całe życie” w ramach działania 2.6. „Promowanie kapitału ludzkiego i tworzenie sieci kontaktów” Programu Operacyjnego “Rybactwo i Morze”.

W ramach ww. operacji odbędzie się w 2022 roku Konferencja szkoleniowa pt. “Transfer wiedzy oraz innowacji do praktyki rybackiej“ w której programie znajdzie się osiem wykładów (program w załączeniu).

 

INFORMACJE OGÓLNE

 

  1. Konferencja odbywać się będzie w dniu 24 czerwca 2022 (piątek)  w sali widowiskowo-konferencyjnej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu, ul. Młyńska 14 (obok basenu kąpielowego).
  2. Załączony do komunikatu formularz zgłoszenia oraz oświadczenia należy przesłać do 15 czerwca 2022 r. pocztą lub drogą elektroniczną na podany poniżej adres kontaktowy.
  3. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zamknięcia listy Uczestników przed podanym terminem.
  4. Osoby zakwalifikowane do udziału w konferencji otrzymają drogą elektroniczną lub telefonicznie potwierdzenie na podany w formularzu zgłoszenia adres e-mailowy lub numer telefonu.
  5. Konferencja odbędzie się w trybie tradycyjnym, jednak przy zachowaniu ewentualnych ograniczeń związanych z ochroną przeciwepidemiczną.
  6. Udział w konferencji oraz materiały konferencyjne bezpłatne. Organizatorzy zapewniają również bezpłatnie wyżywienie w trakcie trwania Konferencji.

 

 

 

Wszelkich informacji udziela (kontakt):

Andrzej Pilarczyk

Zakład Ichtiobiologii i Gospodarki Rybackiej PAN w Gołyszu

ul. Kalinowa 2, 43-520 Chybie

e-mail: andrzej.pilarczyk@golysz.pan.pl

www.golysz.pan.pl

tel. 33 8561551 w.36, tel. kom. 798 852197, fax: 33 8589292